04 lutego 2023 (sobota)

20230204 165955W sobotę, 4 lutego 2023 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało i przeprowadziło w hali sportowej turniej bilarda dla dorosłych. W turnieju wystąpiło ośmiu zawodników. Turniej został rozegramy systemem pucharowym, a o kolejności spotkań w parach zadecydowało losowanie. Sobotnie rozgrywki przysporzyły uczestnikom wiele pozytywnych emocji. Mecze obfitowały w precyzyjne uderzenia i zagrywki taktyczne. Najważniejszym aspektem wydarzenia było jednak aktywne spędzenie czasu. Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Arkadiusz Cichoński, drugą lokatę zajął Michał Szadkowski, a trzecią Marcin Sobczak. Gratulujemy zwycięzcom dobrej techniki gry, a wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów sportowych.