UK Bookmakers

Happy Bus

Administrator.

IMG 20210705 105344Krośniewice – pierwszy przystanek na tegorocznej trasie Happy Busa. Miło było nam gościć ponownie ekipę Fundacji Happy Kids, która jest organizatorem wakacyjnych zajęć dla dzieci w miastach, wsiach i osadach. Wolontariusze animowali zabawy dla dzieci w dniach 5-7 lipca w godzinach 10.00- 17.00. Z aktywności w grupie skorzystało ponad 300 młodych mieszkańców naszej gminy. 

Na terenie rekreacyjnym przy hali sportowej na trzy dni zaparkował żółty amerykański school bus (linia retro) – sala zabaw na kółkach. Oprócz tego dzieci mogły hasać na nadmuchiwanej zjeżdżalni połączonej ze ścianką wspinaczkową. Kilku- i kilkunastoletnie pięknotki ulegały pokusie zmiany fryzury na okres lata – wolontariuszki Fundacji specjalizowały się w wakacyjnych stylizacjach z dopinanymi warkoczykami. Proponowały także wykonanie ozdób (bransoletki). Natomiast Panowie wolontariusze zajmowali się bezpieczeństwem dzieci przy korzystaniu z wyposażenia rekreacyjnego, a także zachęcili naszych młodych mieszkańców do gry w siatkówką plażową. Dzieci z radością bawiły się w grupie, a panie mamy i babcie odpoczywały na leżakach w cieniu. 

W czwartek, 8 lipca 2021r. o poranku Happy Bus odjechał. Po trzech dniach pracy animacyjnej w trzydziestostopniowym upale grupa wolontariuszy przemieściła się do kolejnej miejscowości, by organizować zabawy dla dzieci. Wraz z nimi na chwilę opuścił nas letni skwar, nadeszły burze i ulewy. Fundacja nadesłała nam podziękowanie za współpracę zakończone słowami: Do zobaczenia za rok! Trzymamy za słowo – dzieci na pewno chętnie ponownie skorzystają z możliwości zabawy, więc w czasie przyszłorocznej trasy prosimy nie zapomnieć o zjechaniu z obwodnicy do naszego miasta.

Dziękujemy:

-    wolontariuszom Fundacji Happy Kids oraz szefowi ekipy, Panu Marcinowi – za sprawnie przeprowadzone animacje, za wytrwałość
w czasie zajęć w słońcu;

-    sponsorom, miejscowym firmom – za ofiarowanie swoich produktów: 

  • Piekarni Jeziorscy w Krośniewicach, 
  • Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krośniewicach,

-    pracownikom Urzędu Miejskiego – za wykonanie zadań logistycznych;

-  Liceum Ogólnokształcącemu w Krośniewicach – za zapewnienie noclegu wolontariuszom.

zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here