UK Bookmakers

Filharmonia Łódzka zaprasza dzieci do zabawy!

Administrator.

FŁ od malucha do melonaFilharmonia Łódzka serdecznie zaprasza dzieci do zabawy, tańca i śpiewania podczas warsztatów i koncertu z cyklu Odkrywcy Muzyki. Przecież karnawał to okres wesołych zabaw i spotkań towarzyskich. Pandemia trochę pokrzyżowała wszystkim plany, ale nie można pozwolić na to, by sytuacja całkiem zepsuła dobry humor!

Bohaterami najbliższych spotkań będą instrumenty dęte - ich donośne brzmienie świetnie pasuje do karnawałowego nastroju. Zespół Brass Federacja zaprezentuje brzmienie puzonu, trąbki, perkusji i suzafonu – mało znanego instrumentu dętego blaszanego o ogromnej czarze głosowej, znajdującej się nad głową grającego. Dzieci posłuchają piosenek z życzeniami noworocznymi, zatańczą z balonikiem i przekonają się, że instrumenty dęte potrafią naśladować odgłosy zwierząt.

Bezpłatna transmisja online warsztatów i koncertu rozpocznie się w sobotę (23 stycznia 2021r.) o godz. 10.55.

>

Na profilu edukacyjnym https://www.facebook.com/odmaluchadomelomana można obejrzeć filmiki z warsztatami muzycznymi, przeznaczone dla trzech grup wiekowych: od trzech, od pięciu i od siedmiu lat. Kto chce wziąć udział w zajęciach, niech przygotuje balonik. Zachęcamy rodziców, do zaangażowania dzieci w tę zabawę, która również rozwija i kształci.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here