UK Bookmakers

Spektakl ,,Piotruś Pan" online – tylko w weekend!

Administrator.

Wraz z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego i Teatrem Pinokio serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do Nibylandii – krainy wiecznego dzieciństwa. Na zakończenie ferii proponujemy spektakl ,,Piotruś Pan” w reżyserii Konrada Dworakowskiego (oczywiście online). Jest to zarejestrowane w 2019r. przedstawienie, które było prezentowane w namiocie cyrkowym w ramach programu Lato w teatrze. Kto pamięta ,,Pippi” w namiocie w Krośniewicach sprzed prawie 6 lat (2015r.), zapewne z ochotą obejrzy również i to przedstawienie, bo obydwa spektakle łączy osoba reżysera i autora piosenek. Poza tym pomysły inscenizacyjne Konrada Dworakowskiego zachwycały wielokrotnie grupę krośniewicką odwiedzającą łódzki teatr. Na pewno i tym razem przedstawienie spodoba się odbiorcom. Polecamy!

Spektakl wraz z koncertem dostępny jest tylko w najbliższy weekend (od godz. 12.00 w piątek). Miłego oglądania!

Przy okazji spektaklu ,,Piotruś Pan" miłe wspomnienie dla tych, którzy w 2015r. uczestniczyli w warsztatach, w paradzie i w koncercie na skwerze oraz obejrzeli piękną, niezapomnianą inscenizację ,,Pippi Pończoszanki" w namiocie cyrkowym. Zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here