UK Bookmakers

Konkursy rozstrzygnięte!

Administrator.

 DSC0704Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach w ramach projektu profilaktycznego pod nazwą Uzależniony od kultury zorganizowało dwa konkursy Trzeźwy rap Niezależni od nałogówŚrodki na realizację obydwu konkursów oraz zakup nagród dla uczestników zostały pozyskane od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Trzeźwy rap, to konkurs rodzinny, w którym zadaniem uczestników (rodzin) było napisanie tekstu utworu z przesłaniem profilaktycznym, popularyzującego trzeźwość i zalety tego stanu. Nadesłane zostały trzy utwory, a niezależne jury w składzie Marek Piotrowski i Zbigniew Firadza, po ich przeczytaniu, analizie i rapowaniu, postanowiło przyznać I miejsce rodzinie Waszkiewiczów, za Rapową balladę o zgubnych skutkach nadużywania alkoholu oraz ex aequo II miejsce Jakubowi Skibińskiemu za Trzeźwość i rodzinie Wojterów za tekst Wolny od nałogów. Regulamin konkursu przewidywał dodatkową nagrodę za przesłanie nagrania z wykonaniem piosenki, niestety autorzy tekstów nie zdecydowali się na zaśpiewanie swoich utworów przed kamerami, ale może ośmieleni zwycięstwem w konkursie w przyszłości chętnie podejmą się tej formy prezentacji.

Drugim konkursem był konkurs plastyczny Niezależni od nałogów dla trzech grup wiekowych, a zadaniem uczestników było wykonanie plakatu o treści profilaktycznej, przekonującego, że życie w wolności od wszelkich używek jest bardziej bezpieczne, ciekawsze i szczęśliwsze od zniewolonego uzależnieniami. W konkursie wzięło udział 14 osób, a ich prace oceniło jury w składzie Magdalena Mitlas- Kostrzewa i Aleksandra Kołodziejska. Po naradach postanowiono przyznać następujące nagrody

- w I kategorii (kl. I-IV):
I miejsce – Kalinie Fidrysiak
II miejsce – Antoninie Szałańskiej i Franciszkowi Kruszyńskiemu
III miejsce – Wiktorii Sławińskiej,
wyróżnienie – Piotrowi Wojterze

- w kategorii II (kl. V- VIII):
I miejsce – Julii Kołodziejczak
II miejsce – Dżesice Zagajewskiej
III miejsce – Kacprowi Sławińskiemu

- w III kategorii nie została zgłoszona żadna praca konkursowa.

GCKSiR doceniając osoby biorące udział w konkursie nagrodziło wszystkich mając nadzieję, że upominki wpłyną mobilizująco oraz zachęcą do poświęcenia czasu i większego zaangażowania podczas następnych organizowanych konkursów. Ze względu na panujące obostrzenia nie będzie mogło odbyć się uroczyste wręczenie nagród. Nagrody będzie można odbierać indywidualnie w Ośrodku Kultury OSPa.

 google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here