UK Bookmakers

BEZPŁATNA NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DOROSŁYCH

Administrator.

Plakat i ulotka do zamieszczenia na stronie i profilu FB 1Firma – HN Partners s.c. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Są to bezpłatne szkolenia z języka angielskiego dla mieszkańców województwa łódzkiego. Spotkania będą odbywały się w Krośniewicach, w grupach 12 osobowych, w wymiarze 120 godzin dydaktycznych, a szkolenie zakończy się certyfikowanym egzaminem. Zajęcia będą realizowane na poziomie A1/A2/B1 lub B2. Poziom szkolenia zostanie dostosowany do poziomu grupy po przeprowadzeniu diagnozy językowej.

Realizacja odbędzie się w czasie, gdy przepisy prawne pozwolą na organizację zajęć stacjonarnych. Rozpoczęcie szkolenia planowane jest na luty lub marzec- w zależności od sytuacji epidemicznej w kraju.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia lektora i materiały szkoleniowe dla każdego. 

Aby wziąć udział w szkoleniu Kandydat musi spełniać następujące kryteria:
- w chwili przystąpienia do projektu mieć 25-49 lat i posiadać wykształcenie co najwyżej ponadgimnazjalne, czyli maksymalnie średnie (do poziomu ISCED 3 włącznie), lub w chwili przystąpienia do projektu mieć 50 lat i więcej bez względu na poziom wykształcenia;
- uczyć się, pracować lub zamieszkiwać w rozumieniu Kodeksu cywilnego na terenie województwa łódzkiego.

W projekcie mogą uczestniczyć zarówno osoby bezrobotne, jak i pracujące. Jest on dostępny również dla osób z niepełnosprawnościami. 

Zgłoszenia i kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42 250 54 13

Strona organizatora: www.hnpartners.pl/projekty

pdf logo       pdf logo
Formularz zgłoszeniowy   Test diagnostyczny
z języka angielskiego
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here