UK Bookmakers

GENERACJA 6.0 – WARSZTATY DLA SENIORÓW W NOWYM ROKU. MAMY TO!

Administrator.

generacja 6.0GCKSiR z radością informuje, że wniosek instytucji pod nazwą Piękni, zdrowi, utalentowani zgłoszony do programu grantowego GENERACJA 6.0 Fundacji Banku Gospodarstwa Krajowego znalazł się wśród 30 najlepszych (w tym tylko dwa z woj. łódzkiego!) i otrzyma dofinansowanie w maksymalnej wysokości, czyli 15.000 zł. Pozyskane fundusze umożliwią zorganizowanie zajęć, których uczestnikami będą osoby w wieku 60+ zamieszkujące gminę Krośniewice. Udział w warsztatach pozwoli im zdobyć wiele potrzebnych umiejętności i wiadomości lub doskonalić się w tym, co już robić potrafią. Zajęcia będą dotyczyły różnych dziedzin – jedne praktycznych, inne artystycznych, jeszcze inne – ruchowych. Na pewno będą interesujące i pożyteczne.

W ramach projektu zostaną zrealizowane następujące bloki tematyczne:

  • Nie boję się Internetu, 
  • Zdrowo jem, zdrowo żyję,
  • Piękni i zadbani,
  • Scena jest dla mnie,
  • Odkrywam talent (m.in. sitodruk na tkaninie).

W każdym bloku może nieodpłatnie uczestniczyć 20 osób. Na koniec odbędzie się wydarzenie finałowe i wówczas zostaną zaprezentowane efekty podjętych działań. Realizacja warsztatów została zaplanowana na pierwszą połowę przyszłego roku, a terminy są uzależnione od sytuacji epidemicznej w kraju. Promocja wydarzenia i rekrutacja uczestników rozpocznie się w styczniu 2020r. 

Szanowni Seniorzy, bądźmy gotowi do wspólnych działań! Ku pokrzepieniu serc radzimy do społu z nami zanucić piosenkę Haliny Kunickiej (z tekstem Agnieszki Osieckiej):

Świat nie jest taki zły,
Świat nie jest wcale mdły,
Niech no tylko zakwitną jabłonie.

Życzymy zdrowia. Czekamy na Państwa z utęsknieniem!

 

Kadra GCKSiR

 Fundacja BGK

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here