UK Bookmakers

Iskra radości w trudnym czasie

Administrator.

Biblioterapeuta 01 2020 001Po rocznej przerwie ukazał się kolejny numer Biblioterapeuty – półrocznika wydawanego przez Polskie Towarzystwo Biblioterapeutyczne. Pismo ukazuje się od 20 lat. Popularyzuje terapeutyczną i edukacyjną funkcję książki oraz wspiera pod względem merytorycznym wszystkie osoby, które zajmują się bajkoterapią (bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, psychologów, rodziców). 

W piśmie zamieszczono tekst pt. Pokonywanie nocnych lęków, którego autorką jest Katarzyna Ślusarczyk. Cieszymy się, że scenariusz zajęć opracowany przez naszą koleżankę został doceniony, opublikowany i posłuży bajkoterapeutom w całej Polsce jako pomoc w przygotowaniu spotkań z dziećmi. Gdy skończy się trudny czas epidemii, najmłodsi czytelnicy odwiedzający Bibliotekę Publiczną w Krośniewicach będą mogli wziąć udział w zajęciach realizowanych przez autorkę scenariusza. Oby stało się to jak najprędzej!

Redaktor naczelna pisma dr hab. Agnieszka Chamera-Nowak wyraziła chęć kontynuowania współpracy, toteż mamy nadzieję, że jeszcze niejeden scenariusz Katarzyny Ślusarczyk trafi na łamy Biblioterapeuty. Serdecznie gratulujemy! Życzymy wielu kreatywnych pomysłów i kolejnych publikacji w ogólnopolskim piśmie, które trafia do osób wykorzystujących sprawczą moc literatury w oswajaniu tego, co w życiu dziecka może być trudne.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here