UK Bookmakers

Świętujmy razem 102. rocznicę odzyskania niepodległości!

Administrator.

11listopadaZapraszamy wszystkich do świętowania 102. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości! Ze względu na ograniczenia związane z pandemią, tegoroczne obchody organizowane przez Biuro Programu „ Niepodległa” przeniesione zostały głównie do Internetu, dzięki czemu każdy może wziąć w nich udział.

 

 

8.11.2020 – KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ – KULKA/PADEREWSKI/KULKA
Transmisja on-line na niepodlegla.gov.pl o godz. 20 oraz retransmisja w Programie 2 Polskiego Radia 11 listopada o godz. 16 i retransmisja 11 listopada na antenie TVP Kultura o godz. 19:00.
„Kulka / Paderewski / Kulka” to wyjątkowy koncert, który wpisuje się w 160-tą rocznicę urodzin wybitnego artysty i wielkiego męża stanu. W całości wypełniają go kompozycje Paderewskiego i choć pochodzą z różnych okresów jego twórczości, to doskonale ilustrują niezwykłą muzyczną wrażliwość i nieprzeciętnie twórczy talent.

10.11.2020 – DEBATA HISTORYKÓW ON-LINE O ŚWIĘCIE NIEPODLEGŁOŚCI
Debata historyczna w o świętowaniu 11 listopada, w wigilię tego dnia. Debata z udziałem trzech reprezentantów nauk historycznych odbędzie się on-line i skupi się na historii Święta Niepodległości, znaczeniu 11 listopada dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej oraz wpływie odzyskania niepodległości na różne grupy społeczne.
Debata realizowana przez Biuro Programu „Niepodległa” we współpracy z Polskim Radiem. Debatę poprowadzi redaktor Bartłomiej Makowski i będzie ona transmitowana na kanale YT i FB Niepodległej 10 listopada o godzinie 18:00 oraz w serwisie Polskiego Radia oraz Interia.pl.

11.11.2020 – NIEPODLEGŁA DO HYMNU
Biuro Programu „Niepodległa”, jak co roku, zaprasza do włączenia się w akcję Niepodległa do Hymnu i zaśpiewania w samo południe Mazurka Dąbrowskiego. W tym roku proponujemy by śpiewać w domach, wraz z rodziną, współlokatorami, najbliższymi. By to ułatwić zachęcamy wszystkie stacje radiowe i telewizyjne by w Święto Niepodległości wyemitowały Mazurka Dąbrowskiego, aby każdy mógł w domu zaśpiewać hymn państwowy. Namawiamy też by dzieci nauczyły się grać na instrumentach muzycznych hymn i spróbowały go wykonać wraz z domownikami.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here