UK Bookmakers

Zachęcamy do udziału w konkursach profilaktycznych!

Administrator.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach realizuje projekt profilaktyczny pod nazwą Uzależniony od kultury. Środki na jego realizację zostały pozyskane od Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Jednym z zadań projektowych jest zorganizowanie następujących konkursów profilaktycznych: 

  • rodzinnego, pod nazwą Trzeźwy rap – zadaniem uczestników (rodzin) jest napisanie tekstu utworu z przesłaniem profilaktycznym, popularyzującego trzeźwość i zalety tego stanu. Można też napisany rap wykonać – nagrać przy użyciu telefonu lub kamery i wysłać na adres mailowy Organizatora. Nagranie nie jest obowiązkowe – rapujący wykonawcy będą dodatkowo nagrodzeni.

  •  plastycznego, pod nazwą Niezależni od nałogów, dla trzech grup wiekowych – zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu o treści profilaktycznej, przekonującego, że życie w wolności od wszelkich używek jest bardziej bezpieczne, ciekawsze i szczęśliwsze od zniewolonego uzależnieniami. Trzeba odbiorcę plakatu spróbować przekonać, żeby wybrał dla siebie fajne życie.

Prace można nadsyłać do 30 listopada 2020r. Muszą być oryginalne – nie można kopiować cudzych pomysłów. Zachęcamy mieszkańców gminy Krośniewice – dzieci, młodzież i całe rodziny do udziału w przedsięwzięciu. Wierzymy, że realizacja zadania zintegruje domowników, skłoni do rozmów, może u kogoś wywoła refleksję, a na pewno w czasie wspólnej rodzinnej pracy zdarzy się wiele zabawnych sytuacji i będzie mnóstwo powodów do wspólnego śmiechu. Niech to będzie radosna twórczość! Zanim zabierzecie się do pracy, koniecznie przeczytajcie regulaminy, które publikujemy poniżej.

  pdf logo
Regulamin konkursu
Niezależni od nałogów

pdf logo
Regulamin konkursu
Trzeźwy rap
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here