UK Bookmakers

Europejski Tydzień Sportu–nordic walking

Justyna Szadkowska.

 DSC0461Piękna wrześniowa aura z letnimi temperaturami (27°C) sprzyja aktywności fizycznej w plenerze. Korzystając z dobrodziejstwa pogody, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało wyjazd do lasu w Pernie. Celem był spacer z kijkami w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

W wyjeździe wzięło udział 18 osób. Perneński dukt leśny, jeszcze w letniej szacie, był doskonałym miejscem spaceru. Ciepłe, słoneczne i bezwietrzne popołudnie, zapach mchu i igliwia, grzyby wyrastające tu i ówdzie, nie tylko wśród runa, ale też na ścieżce – wszystko to sprzyjało relaksowi i stanowiło doskonałe dopełnienie korzyści płynących z samego spaceru.

Przy Leśnej Klasie grupa tradycyjnie spędziła kilkunastominutową przerwę. Miejsce jest urokliwe i zwykle daje wytchnienie uprawiającym sport – spacerowiczom, rowerzystom, biegaczom. Tym razem amatorzy nordic walking musieli pogodzić się z obecnością niezwykle licznej populacji komarów. Gesty dezaprobaty wyrażane przez potencjalnych żywicieli nie przynosiły skutku, bo owady ostentacyjnie lekceważyły te działania i gryzły niemiłosiernie nawet tych, którzy zwykle nie są gryzieni.

Komary odebrały nieco przyjemności ze spaceru, ale nie oznacza to, że musimy rezygnować ze wszystkiego w tym i tak trudnym roku, kiedy zmagamy się z innymi zagrożeniami. GCKSiR planuje zorganizowanie jesiennej wyprawy do lasu dla miłośników nordic walking i jazdy rowerem, połączonej z pieczeniem ziemniaków. Wszystko zależy od łaskawości aury. Natomiast kolejne wydarzenie w ramach ETS już w najbliższą sobotę – turniej tenisa stołowego dla dorosłych i młodzieży.

google round logo   zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here