UK Bookmakers

Stulecie Bitwy Warszawskiej – ciekawostki historyczne

Administrator.

W tym roku przypada 100. rocznica Bitwy Warszawskiej i zwycięstwa Polaków w wojnie z bolszewikami. Z tej okazji powstał wyjątkowy portal narracyjny, dostępny pod adresem  www.bitwa1920.gov.pl. Jest to nowoczesny serwis, który wyjaśnia wiele zagadnień determinujących przebieg wydarzeń tamtego czasu.

Realizacja jest efektem współpracy dwóch instytucji – Biura Programu ,,Niepodległa” oraz Polskiego Radia. Portal skierowany jest do tych, którzy chcą dowiedzieć się, czemu Bitwa Warszawska nazywana jest Cudem nad Wisłą, ale także do osób, które pasjonują się historią. Na stronie Programu ,,Niepodległa” znajdziemy taką zachętę: ,,Czy wiecie, co ze zwycięstwem nad bolszewikami ma wspólnego „King Kong”? Jak lektura noweli Edgara Alana Poego przyczyniła się do polskiego zwycięstwa? Jak wyglądały fake newsy rozpowszechniane sto lat temu? Odpowiedzi szukajcie na portalu www.bitwa1920.gov.pl”. 

Sprawdziliśmy – polecamy!

20170717 niepodlegla8x5 polskie radio
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here