UK Bookmakers

Happy Bus – przystanek pierwszy

Administrator.

 DSC0155Wtorek, 21 lipca 2020r. dla wielu krośniewickich dzieci stał się okazją do radosnego spędzenia czasu na zabawie, gdyż do miasta zawitał Happy Bus. Był to jego pierwszy w tym roku przystanek w Krośniewicach, ale nie ostatni... Na dobry początek przy ul. Kwiatowej w naszym mieście zaparkował czerwony, piętrowy autobus angielski, którego wnętrze zostało zaaranżowane jak profesjonalna sala zabaw. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, animacji zabaw w plenerze, modelowania balonów, minikonkursów dla dzieci, nauki gry w piłkę nożną i dużej dmuchanej zjeżdżalni nawiązującej do piłkarskiej tematyki trasy, którą swoim patronatem objął piłkarz Arkadiusz Malarz. Przez długie lata kariery był on związany z wieloma klubami w całej Polsce, a obecnie występuje na pozycji bramkarza w ŁKS Łódź. 

Słoneczny dzień sprzyjał uczestnictwu w zaplanowanej rozrywce, a najwytrwalsze dzieci spędziły kilka godzin na zabawie. Dwunastu wolontariuszy Fundacji Pomocy Dzieciom „Happy Kids” zorganizowało czas najmłodszym i - jak się okazało – mieli oni pełne ręce roboty, ponieważ z atrakcji przez cały dzień skorzystało około 200 dzieci, które niechętnie żegnały się z animatorami i wracały do domów. 

To jednak nie koniec wakacyjnych propozycji, bowiem już 30 lipca do Krośniewic zawita kolejny wyjątkowy autobus. Jaki? O tym przekonają się wszyscy ci, którzy zjawią się na „drugim przystanku”. Będzie on zupełnie inny, ale z pewnością przyniesie równie dużo frajdy.

Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach dziękuje Urzędowi Miejskiemu, Liceum Ogólnokształcącemu, Piekarni Jeziorscy, którzy wsparli współpracę z Fundacją „Happy Kids” oraz Panu Wiesiowi, który – jak się okazało – poprowadzi każdy autobus, nawet taki ,,happy”.

google round logo zdjęcia 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here