UK Bookmakers

KINO OBJAZDOWE

Administrator.

Kino 2020

Kino bez kina? To możliwe. Po raz kolejny w Krośniewicach odbyły się projekcje filmów z wykorzystaniem sprzętu bardzo dobrej jakości, mimo że w naszym mieście nie funkcjonuje kino. W środę, 19 lutego można było obejrzeć cztery filmy, które swoje premiery miały w ostatnim czasie. Zdarzyło się to dzięki wizycie kina objazdowego w naszym mieście.

Najmłodsi odbiorcy obejrzeli film pt. ,,Gang zwierzaków”. Na widowni zasiadły klasy I-IV Szkoły Podstawowej nr 1 oraz przedszkolaki. Natomiast popołudnie przeznaczone było dla młodzieży i osób dorosłych. Widzowie obejrzeli trzy polskie produkcje, które właśnie weszły na ekrany i są grane w miejskich multipleksach. Były to następujące filmy: ,,Zenek” w reżyserii Jana Hryniaka (premiera 14 lutego), ,,Psy 3. W imię zasad” w reżyserii Władysława Pasikowskiego (premiera 17 stycznia) i film ,,365 dni” Barbary Białowąs (premiera 7 lutego). 

Kolejne wizyty kina objazdowego stworzą okazję do obejrzenia nowych, wchodzących na ekrany filmów bez konieczności dojazdu. GCKSiR serdecznie zaprasza, by korzystać z okazji.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here