UK Bookmakers

MUZYCZNY NAPRAWDĘ MAGICZNY!

Administrator.

teatr muzycznyW sobotę, 1 lutego 2020r. pięćdziesięcioosobowa grupa krośniewiczan uczestniczyła w wyjeździe do Teatru Muzycznego w Łodzi. Celem wycieczki było obejrzenie programu karnawałowego. Teatr od kilku lat przygotowuje koncerty, które mają premierę w wieczór sylwestrowy, a następnie są z powodzeniem prezentowane w kolejnych miesiącach roku. Muzyczny znów okazał się magiczny!

W koncercie wyreżyserowanym przez Zbigniewa Maciasa znalazły się wielkie przeboje w wykonaniu solistów i chóru, pochodzące m.in. z repertuaru Franka Sinatry i Elvisa Presleya, znane motywy ze słynnych musicali i filmów takich jak 1492. Wyprawa do raju, Love story czy Halo, Szpicbródka! Artystom towarzyszyła orkiestra Teatru Muzycznego pod batutą Elżbiety Tomali- Nocuń.

Występy wokalne wzbogacono o układy choreograficzne w wykonaniu baletu teatru. Finalnym punktem widowiska była – jak przystało na karnawał – brazylijska samba, odśpiewana i odtańczona przez cały zespół (balet oczywiście  w mieniących się barwami kostiumach z piór). Trzeba jednak podkreślić, że równie cenne dla widza były pełne nastroju solowe czy w duecie zaśpiewane utwory, jak Time to say goodbye w wykonaniu Joanny Jakubas (zaprosił ją do współpracy Andrea Bocelli) i Zbigniewa Maciasa. Artyści raz po raz zabierali odbiorcę do krainy uroku i refleksji, to znów sprawiali, że nogi same rwały się do tańca.

Koncert został owacyjnie przyjęty przez publiczność. Zamiast sztampowego zakończenia – garść refleksji.

Ile jest pięknych melodii na świecie… (niezbyt lotne, ale prawdziwe:).

Jak wspaniale komponuje się skromność, talent i urok osobisty… (to o Joannie Jakubas).

Piękny głos może być wieczny (to o Zbigniewie Maciasie).

Można kochać muzykę całym sobą (to o Elżbiecie Tomali- Nocuń, świetnie widzianej z pierwszego rzędu na balkonie).

Szkoda, że GCKSiR nie posiada takiej sceny jak Muzyczny…

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here