UK Bookmakers

Sylwestrowy wieczór 2019

Administrator.

 DSC0469Wieczór operetkowy z rodziną Kaczmarków

Ostatni wieczór roku zwykle spędzamy na zabawie, wspólnie wyczekując północy, kiedy to żegnamy stary rok i witamy nowy, podkreślając wagę czasu przełomu. Tegoroczny sylwester w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji miał formę koncertu. Muzyka operetkowa i musicalowa uatrakcyjniła wieczór, dostarczając odbiorcom wielu pozytywnych wrażeń. Wystąpiła śpiewająca rodzina Kaczmarków z Koluszek. 

W programie wieczoru znalazły się piękne arie operetkowe w wykonaniu solowym i w duetach. Nie zabrakło też musicalowych przebojów i piosenek z repertuaru Franka Sinatry czy Elvisa Presleya. Na zakończenie rodzinny kwartet wykonał wiązankę utworów włoskich, a na bis – hiszpańskich. Widzowie nagrodzili występ owacjami. 

Warto przypomnieć, że młodzi Kaczmarkowie – Wojciech i Adam to uczestnicy programu ,,Mam talent”, w którym wystąpili w 2016r. Adam (tenor) ma obecnie 17 lat, a w telewizyjnym talent show zdobył popularność brawurowym wykonaniem piosenki ,,Delilah”. Wojciech (baryton) ma 21 lat, a w tej samej edycji programu ,,Mam talent” zabłysnął mistrzowskim wykonaniem piosenki „Can’t help falling in love” Elvisa Presleya. Rodzice – Iwona i Piotr są absolwentami Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie na wydziale wokalno- aktorskim studiuje obecnie starszy z synów. Młodszy to jeszcze licealista.Bracia Kaczmarkowie mają już na swoim koncie nagrania płytowe.Rodzina odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie, w Szwecji, na Węgrzech i na Białorusi. Tym większa radość organizatorów, że kwartet można było zaprezentować krośniewickiej publiczności, uświetniając piękną muzyką ostatni wieczór roku.

Po zakończeniu występu głos zabrali włodarze miasta – burmistrz Katarzyna Erdman i przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Kępisty, którzy złożyli życzenia noworoczne. Do życzeń przyłączyła się również dyrektor Małgorzata Przygodzka. Na koniec uczestnicy sylwestrowego wieczoru podzielili się dobrym słowem na 2020 rok.

Sylwester z Radiem Q

Miłośnicy zabawy pod gołym niebem mogli zakończyć rok tańcami przy muzyce mechanicznej na skwerze miejskim. Krzysztof Bluszcz – DJ Radia Q proponował najnowsze hity i utwory ponadczasowe. Tańce w parach, w grupkach czy węże wokół świetlnej fontanny sprawiły uczestnikom wiele przyjemności i rozgrzewały w chłodną noc. Dodatkowo radiowcy swoje stylizacje na ten wieczór wzbogacili elementami hawajskimi, co stanowiło formę rozgrzewki, którą można by nazwać ,,optyczną”. 

O północy burmistrz Katarzyna Erdman zabrała głos i przekazała mieszkańcom życzenia udanego roku, a na koniec zabawy podziękowała strażakom OSP w Krośniewicach oraz funkcjonariuszom krośniewickiej policji za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa uczestnikom zabawy. 

Tak to stary rok przeszedł do historii, nowy nieśmiało raczkuje. GCKSiR życzy samych dobrych dni w 2020 roku i żeby miłe chwile tak prędko nie upływały…

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here