UK Bookmakers

I nagroda dla grupy krośniewickiej – „Łódzkie pełne kultury”

Administrator.

ŁPK   KrośniewiceJesienią 2019r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach uczestniczyło w III edycji projektu Łódzkie pełne kultury. Grupa trzydzieściorga dzieci i piętnaście osób dorosłych (nauczycieli, instruktorów) skorzystało z warsztatów artystycznych oraz wzięło udział w wyjazdach do łódzkich instytucji kultury. GCKSiR było jednym z dziesięciu podmiotów z terenu województwa, które były odbiorcami oferty realizowanej ze środków ministerialnych w ramach programu KULTURA DOSTĘPNA. Uroczyste podsumowanie projektu odbyło się 18 grudnia 2019r. w Łódzkim Domu Kultury.

W spotkaniu uczestniczyły reprezentacje instytucji partnerskich – domów kultury oraz Teatru Wielkiego, Filharmonii Łódzkiej, Muzeum Miasta Łodzi i głównego operatora projektu, czyli Łódzkiego Domu Kultury. Do wszystkich podmiotów skierowano podziękowania, które wręczyli gospodarze uroczystości, dyrektorzy – Waldemar Drozd oraz Monika Matusiewicz. Ciekawym elementem spotkania było obejrzenie dokumentacji fotograficznej przeprowadzonych działań, do której włączono również zdjęcia wykonane w Ośrodku Kultury OSPa. Niezwykle miłą niespodzianką dla delegacji GCKSiR były wyniki konkursu medialnego, w którym krośniewiczanie zajęli I miejsce. Nagroda – bardzo kulturalna – z pewnością spodoba się uczestnikom projektu. Będzie to jeszcze jedna wycieczka do Teatru Wielkiego, tym razem na spektakl baletowy pt. ,,Kopciuszek”. 

Warto przypomnieć, że dzięki uczestnictwu w projekcie grupa dzieci wzięła udział w następujących warsztatach:

  • Sekrety orkiestry – warsztaty muzyczne,
  • Klasyczny mix – warsztaty animacyjne,
  • Domy z liczb – warsztaty edukacyjne,
  • warsztaty wokalno - aktorskie.

Ponadto grupa odwiedziła Filharmonię Łódzką im. Artura Rubinsteina, obejrzała spektakl baletowy ,,Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w Teatrze Wielkim i zwiedziła Muzeum Miasta Łodzi. 

Natomiast dorośli odbiorcy uczestniczyli w warsztatach emisji i higieny głosu z elementami muzykoterapii oraz w warsztatach edukacyjnych. Grupa instruktorów i nauczycieli również wzięła udział w wycieczce – zasiadła na widowni Filharmonii Łódzkiej (piękny koncert symfoniczny!) i zwiedziła Muzeum Miasta Łodzi. Wszystkie wydarzenia projektowe, ubogacające w wiedzę i przeżycia, były dla odbiorców nieodpłatne.

Uczestnicy projektu serdecznie dziękują

Łódzkiemu Domowi Kultury 

oraz pozostałym partnerom 

za ciekawy program zajęć,

za świetne pomysły,

za piękne koncerty i spektakle, 

za to, że dzięki projektowi

kultura staje się dostępna, bliska, oswojona, inspirująca 

i bardzo potrzebna odbiorcom.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, szczegółowe informacje na stronie www.ldk.lodz.pl w zakładce Projekty.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here