UK Bookmakers

Wyróżnienie dla ,,Młodych Duchem”

Administrator.

seniorzy w plenerzeW sobotę, 7 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbyła się 12. edycja Artystycznych Spotkań Seniorów „Czar Jesieni”. Ideą konkursu jest prezentowanie seniorów jako ludzi aktywnych twórczo, pełnych pasji i wigoru. Krośniewice reprezentował Chór Seniorów ,,Młodzi Duchem”, który od lat przekonuje, że znakomicie wpisuje się w założenia imprezy. 

W tym roku do udziału w przeglądzie zgłosiło się 25 zespołów wokalnych, śpiewaczych, instrumentalno-wokalnych, kapel ludowych, kabaretów, a uczestnicy przybyli m.in. z Radomska, Pabianic, Rawy Mazowieckiej, Łowicza, Brójec, Koluszek, Bedlna, Ujazdu, Zdun, Skierniewic, Głowna, Kielc i Krośniewic. Każdy zespół prezentował na scenie dwa dowolne utwory. ,,Młodzi Duchem” tym razem wykonali piosenki ludowe – ,,Dzieweczko ze Śląska” i ,,Oj, nasi jadą”. Obydwie zaśpiewane zostały a’cappella, czyli bez akompaniamentu.

Prezentacje sceniczne oceniło jury w następującym składzie: Aleksandra Guni – flecistka, Michał Wieczorek – aktor, wokalista (baryton liryczny) scenarzysta (oboje absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi) oraz Emilia Kudra – wokalistka, która ukończyła Complete Vocal Institute w Danii. Chór Seniorów ,,Młodzi Duchem” pod kierunkiem Janiny Arent otrzymał wyróżnienie, co zostało przyjęte przez krośniewicki zespół z dumą i radością. 

Sukces sceniczny na pewno zmotywuje członków zespołu do pracy jeszcze bardziej intensywnej, ale warto podkreślić, że ,,Młodzi Duchem” są grupą bardzo pracowitą, ciągle się rozwijają i doskonalą, nie tracąc radości, którą daje wspólne śpiewanie i przebywanie w gronie przyjaciół. Zespołowi oraz dyrygentce należą się gratulacje i życzenia wielu sukcesów!

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here