UK Bookmakers

Występ w Centrum Seniora w Kutnie

Administrator.

 DSC0613Krośniewicka  grupa  teatralna  otrzymała  propozycję,  by  spektakl  ,,Zielona  Gęś  –  o  miłości  i  innych  demonach” zaprezentować  w  Centrum  Seniora  w  Kutnie. Zespół  chętnie  przyjął   zaproszenie  i  6 października 2019r. swoim występem rozpoczął ostatnie wydarzenie zorganizowane w ramach kutnowskich Dni Seniora – był to ,,Podwieczorek z humorem”.

Rzeczywiście, humoru tego popołudnia nie brakowało ani krośniewickim artystom, ani kutnowskiej publiczności. Aktorzy zawładnęli niewielką sceną Centrum, przedstawiając kolejno swoje skecze. Prezentowali się elegancko – panie w sukniach i kapeluszach, panowie w melonikach i z goździkiem w klapie. Występ zakończyli piosenką ,,Wesołe jest życie staruszka”, a wówczas  widzowie zaczęli domagać się bisu. Artyści – skromni ludzie – nie spodziewali się… Powtórnie zaśpiewali piosenkę o radości w jesieni życia napisaną przez duet Starszych Panów i postanowili przygotować się na ewentualność aplauzu w przyszłości. Od tej chwili zaskoczenie potrzebą bisu trzeba będzie udawać, jak to robią słynne artystki operowe. W końcu to grupa teatralna – nie takie rzeczy się udawało!

Po zakończeniu części kabaretowej rozpoczął się podwieczorek, ale nie było to klasyczne (czytaj: statyczne) spotkanie przy herbacie i ciastku okraszone rozmową. Gdy zabrzmiała muzyka, seniorzy ruszyli w tany i nie miało znaczenia, czy to mieszkańcy Kutna, czy goście, bowiem bawili się wszyscy. Były walczyki i tańce w kole, był też pociąg, bo jak mówi kadra Centrum, ,,bez pociągu to nie bal!”. Były też wykonania, które przejdą do historii tańca, albo do historii Centrum, a już na pewno do historii krośniewickiego zespołu. Takiej brawury we frakach nie widziano na parkiecie od czasów przedwojennych! (A szkoda!).

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here