UK Bookmakers

Zakazane piosenki

Administrator.

Był taki dzień 2019 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na widowisko pełne emocji, bowiem przeniesiemy się do czasu II wojny światowej. Opowiemy o cierpieniu, o stracie, ale też pokażemy, czym cieszyli się ludzie w tamtym okresie. W programie spektaklu znajdą się utwory poważne, przejmujące (jak np. ,,Warszawo ma”) i lekkie, dzięki którym łatwiej było znieść trud i strach codziennego dnia w czasie okupacji. Elementy wojennej grozy i wojennej satyry będą się przeplatały. 

Spektakl jest efektem warsztatów teatralnych i wokalnych zorganizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Wystąpią uczestnicy zajęć, niemal wyłącznie amatorzy. Jedynie muzycy (pianista, skrzypaczka) to osoby profesjonalnie przygotowane do swoich ról. Trzeba jednak podkreślić, że w Krośniewicach i okolicy mieszka wiele osób znakomicie śpiewających i wielu utalentowanych aktorów, dlatego rezultat warsztatowej pracy na pewno zadowoli odbiorców. 

W programie wieczoru zaplanowano również wspólne śpiewanie wojennych piosenek przez wszystkich zgromadzonych w sali. Każdy z widzów otrzyma miniśpiewniczek z tekstami. 

Widowisko ,,Zakazane piosenki” to finałowe wydarzenie projektu ,,Stąd do przeszłości… – od niepodległości do okupacji”. Spektakl odbędzie się 26 i 27 października 2019r. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury OSPa (ul. Targowa 15). W instytucji dostępne są wejściówki dla widzów.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here