UK Bookmakers

Softballistki na mistrzostwach Polski w Miejskiej Górce

Administrator.

IMG 20190928 102221467 HDRW dniach 28-29 września 2019r. rozegrane zostały mistrzostwa Polski juniorek młodszych w softballu. Zawody odbyły się na boiskach w Miejskiej Górce nieopodal Rawicza. Z 7 drużyn zgłoszonych na początku roku w finale zagrały trzy ekipy – z Kutna, Miejskiej Górki i Krośniewic.

Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Po dwóch meczach krośniewiczanki zanotowały wygraną z drużyną gospodarzy oraz przegraną z kutniankami. Dało to możliwość zmierzenia się w jeszcze jednym meczu z zespołem kutnowskim – tym razem o mistrzostwo. Doświadczone zawodniczki z Kutna, tak jak w poprzednim spotkaniu, nie dały krośniewiczankom większych szans i wysoko wygrały mecz finałowy. Po całym dniu zmagań na boisku zasłużone medale za zdobycie wicemistrzostwa Polski juniorek młodszych nasze softballistki odebrały z rąk prezesa Polskiego Związku Baseballu i Softballu Christophera Sweeneya. Na pochwałę zasługuje gra Julii Rogowskiej na pozycji miotacza oraz Eweliny Smolarskiej jako prawdziwego lidera drużyny.

Mistrzostwa w Miejskiej Górce to ostatnie oficjalne zawody w tym roku. Softballistki rozpoczynają treningi w hali sportowej, aby doskonalić umiejętności i w przyszłym roku wykazać się jeszcze lepszymi osiągnięciami.

Krośniewicka drużyna wystąpiła w następującym składzie: Ewelina Smolarska, Wiktoria Gabrychowicz, Natalia Pewińska, Wiktoria Gąsiorowska, Julia Rogowska, Justyna Ciesielska, Dżesika Zagajewska, Julia Morusgała, Weronika Rosiak, Nikola Rydzewska, Dagmara Kuźmińska i Oliwia Dzikowska. Zawodniczki trenują pod okiem Marcina Durki.

zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here