UK Bookmakers

Egzamin w Ognisku Muzycznym w Krośniewicach

Administrator.

DSCN4753Rok szkolny 2018/2019 już za nami. Dnia 17 czerwca 2019r. w Ośrodku Kultury OSPa młodzi muzycy zdobywający umiejętność gry na instrumentach klawiszowych przystąpili do egzaminu końcowego – była to grupa 11 uczniów klasy fortepianu i organów. Wszyscy otrzymali promocję na kolejny rok potwierdzoną świadectwem. Średnia ocen wyniosła wysokie 4,8. Uczniów przygotowała Janina Arent, która od 38 lat prowadzi krośniewickie ognisko.

Każdy zdający wykonał utwory obowiązkowe, a program egzaminu był zgodny z wymogami stawianymi uczniom szkoły muzycznej I stopnia – składał się z gam, etiudy – utworu technicznego, utworu polifonicznego, utworu cyklicznego oraz utworu dowolnego.

Watro dodać, że jedna z uczennic klasy I postanowiła kontynuować naukę gry w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego w Kutnie. Została przyjęta w wyniku pomyślnie zdanego egzaminu. 

Nauka w ognisku muzycznym to świetny sposób na rozbudzenie pasji artystycznej dziecka. Dla jednych jest to pożyteczne zagospodarowanie czasu wolnego, dla innych – wstęp do dalszej nauki, który może przerodzić się w sposób na życie, gdy zawodowo zwiążą się z muzyką. Warto próbować, warto stworzyć szansę dzieciom, by poznały swój talent. Kolejny nabór już we wrześniu.

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here