UK Bookmakers

,,Kto śpiewa, troski rozwiewa” – występ ,,Młodych Duchem” w Klonowcu

Administrator.

DSCN4727W niedzielę, 16 czerwca 2019r. w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Klonowcu Starym odbył się V Przegląd Pieśni Ludowej „Kto śpiewa, troski rozwiewa”. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Strzelcach, a wójt gminy Strzelce Tomasz Grabowski objął przegląd swoim honorowym patronatem. Krośniewice reprezentował Chór Seniorów ,,Młodzi Duchem” pod kierunkiem Janiny Arent.

W wydarzeniu wzięło udział 15 zespołów śpiewaczych, kapela, duet oraz pięciu solistów. W roli konferansjera przeglądu wystąpił Andrzej Kurczewski – krośniewiczanin z pochodzenia. „Młodzi Duchem” wykonali piosenki „Czerwone jagody”, „Jezioro, jezioro” i „Pośród zieleni”, za co otrzymali brawa i podziękowania. Odbierając pamiątkową statuetkę i dyplom, krośniewiccy wokaliści zostali zaproszeni na przyszłoroczny przegląd. Radosna atmosfera tego cyklicznego wydarzenia sprawia, że z pewnością z propozycji skorzystają. 

Warto podkreślić, że chór dba o oryginalność repertuaru, poszukuje wciąż nowych utworów, więc wykonywane piosenki są niepowtarzalne wśród wszystkich prezentowanych przez zespoły biorące udział w przeglądzie. Dzięki temu krośniewiccy seniorzy ukazują się wciąż w nowych odsłonach artystycznych, co jest doceniane przez organizatorów i inne zespoły.

 zdgoogle 96dp zdjęcia

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here