UK Bookmakers

Z serca gramy dla Mamy

Administrator.

 DSC0884W niedzielne popołudnie, 19 maja w sali widowiskowej Ośrodka Kultury OSPa odbył się koncert pt. ,,Z serca gramy dla Mamy”. Wystąpiła Orkiestra Dęta
z Krośniewic pod kierunkiem Romana Frątczaka i uczniowie Ogniska Muzycznego, które prowadzi Janina Arent. W programie znalazły się melodie nie tylko z serca płynące, ale i do serca trafiające, i to w sam jego środek…

Dyrektor GCKSiR Małgorzata Przygodzka powitała publiczność, natomiast w roli konferansjera wystąpił kapelmistrz Roman Frątczak. Na koncert przybyły przedstawicielki władz samorządowych – burmistrz Katarzyna Erdman, która skierowała miłe słowa do Mam obecnych na sali, oraz radna Beata Czerwińska, która reprezentowała na uroczystości Radę Miejską w Krośniewicach. Na widowni zasiedli miłośnicy muzyki, fani orkiestry, wielbiciele talentu młodych adeptów gry na instrumentach klawiszowych i przyjaciele GCKSiR, którzy stanowią trzon wiernej widowni i żadnego koncertu nie opuszczają.

Wszyscy zapewne wyszli usatysfakcjonowani, bowiem każdy ma w sercu wrażliwe obszary – strefę tanga i walca oraz inne czułe punkty, reagujące na wyjątkowej urody melodie i wzruszające słowa, a w programie koncertu nie zabrakło ani jednych, ani drugich. Miłe słowa dla Mam – bohaterek dnia przygotowali sami muzycy. Laurki losowała z kapelusza Antosia Pietrzykowska – najmłodsza instrumentalistka orkiestry, a następnie głośno odczytywano te wyjątkowe życzenia. Jedne miały charakter poetycki, inne dowcipny, a do wszystkich dołączano wspomniane już muzyczne prezenty w wykonaniu orkiestry i solistów – uczniów ogniska. Uroczysta okazja zmotywowała muzyków do tego, by wystąpili w roli wokalistów, toteż w koncercie zadebiutowały w tej roli Alicja Wiśniewska (I will always love you - Whitney Houston)  i Anita Frątczak ( Skrzydlate ręce – Enej), które zaśpiewały swoje utwory z towarzyszeniem orkiestry, podobnie jak bardziej doświadczeni w sztuce wokalnej Rafał Ślusarczyk (Serce matki – Mieczysław Fogg) i Lena Kupczyk (Kwiat jednej nocy – Alibabki).

Do życzeń dołączyła się dyrektor GCKSiR Małgorzata Przygodzka, życząc Mamom jak najwięcej chwil dumy i radości odczuwanej z osiągnięć dzieci.

Na koniec wszyscy przy kawie i herbacie wymienili się dobrym słowem – jak to zwykle bywa w GCKSiR, a słodycz w sercach dodatkowo wzmocniły ciasteczka.

 google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here