UK Bookmakers

Radość tworzenia – feryjne warsztaty artystyczne

Justyna Szadkowska.

 DSC0490Ferie to czas wolny od nauki, więc jest to dobra okazja, aby zająć się taką aktywnością, która sprawia przyjemność (nie wykluczając uczenia się z zestawu ulubionych czynności, ale skoro stawiamy na wypoczynek, warto robić to inaczej i w innym zakresie niż zazwyczaj). Jak co roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach w czasie trwania ferii zimowych zorganizowało warsztaty artystyczne dla dzieci. Była to kolejna okazja, aby poznać swoje uzdolnienia i posiąść nowe umiejętności. Zajęcia odbywały się w bibliotece i prowadzone były wspólnie przez instruktorów Ośrodka Kultury OSPa oraz kadrę Oddziału dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej w Krośniewicach.

Warsztaty miały ciekawą formę i różnorodną tematykę, a ich uczestnicy zyskali możliwość poznania różnorodnych technik. Niektóre z nich były zaskakujące, jak malowanie obrazu z wykorzystaniem pianki do golenia. Inne dały sposobność wypróbowania technik wykorzystywanych przez artystów, jak malowanie farbami olejnymi na płótnie czy wykonanie rzeźby – gipsowej dłoni. W programie warsztatów znalazły się też zajęcia rękodzielnicze, w czasie których powstały serca decoupage i włóczkowe łapacze snów. Uczestnicy mogli wykazać się wyobraźnią i poczuciem humoru, wykorzystać swoje zdolności manualne, mieli też możliwość przekonania się, ile radości daje samodzielne wykonanie pracy, która może być ozdobą wnętrza lub upominkiem dla kogoś bliskiego. Dodatkowym atutem artystycznych spotkań były rozmowy, żarty i wspólna zabawa.


Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w warsztatach. Życzymy radości, którą daje tworzenie, oraz wielu artystycznych sukcesów. Zapraszamy też do korzystania z szerokiej oferty zajęć Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach przez cały rok, nie tylko w czasie wolnym od zajęć w szkole.

Kadra GCKSiR

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here