UK Bookmakers

,,Nasz mąż nie żyje” - czarna komedia na deskach CTMiTu

Justyna Szadkowska.

48364458 1571783679635127 5316766773364654080 nW życiu zdarzają się miłosne trójkąty – wszyscy o tym wiemy. Jednak co może się stać, gdy uczuciowe powiązania przyjmą formę innego wieloboku? Na początek niech będzie kwadrat. Katastrofa… Owszem, życiowa katastrofa, ale dobry materiał dla teatru, z potencjałem komediowym. Wykorzystał go Jacek Getner, pisząc tekst sztuki ,,Nasz mąż nie żyje”. Na deskach Centrum Teatru Muzyki i Tańca spektakl wystawili młodzi kutnowscy aktorzy, a wyreżyserował go Krzysztof Ryzlak. Była to 45. premiera w historii działalności teatru ,,od jutra”. Przedstawienie obejrzała czterdziestoosobowa grupa krośniewiczan. Wyjazd odbył się w sobotę, 15 grudnia 2018r.
W role bohaterów wcielili się Malwina Cieślak, Dominika Walczak, Magdalena Komur i Patryk Kubiak. Jest to czarna komedia opowiadająca historię intrygi, w której trzy kobiety – Ewy, chcą pozbawić życia Adama – ich ukochanego, dla którego każda z osobna miała być całym światem, dopóki nie okazało się, że to bigamista. Adam dla każdej z kobiet był innym człowiekiem, dla każdej był ideałem z cechami, których oczekiwały. One dla niego były Ewami, niezależnie od faktycznych imion. Może pomagało mu to nie pogubić się w kłamstwach potrójnego życia? Prędzej czy później wszystko musiało wyjść na jaw, a Ewy spotkały się i postanowiły dokonać zemsty na ukochanym mężczyźnie. Decyzja o pozbawieniu życia niewiernego męża przyszła im dosyć łatwo, jednak zrealizowanie krwawego zamiaru było o wiele trudniejsze. Plan został szczegółowo przemyślany, ale emocje z nim związane sprawiły, że śmierć poniosły zupełnie inne osoby niż zakładano. A co z Adamem? Już układa sobie życie z kolejną Ewą. Ech, ci mężczyźni… 
 
Uczestnicy wyjazdu i kadra GCKSiR serdecznie dziękują Panu Krzysztofowi Ryzlakowi za zaproszenie na spektakl i życzą całej grupie teatralnej ,,od jutra” kolejnych udanych premier, które krośniewiczanie chętnie obejrzą. 
 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here