UK Bookmakers

Łódzkie pełne kultury - Warsztaty z dyrygowania ludźmi

Justyna Szadkowska.

 DSC0699W czwartek, 29 listopada do Krośniewic zawitali goście z Łódzkiego Domu Kultury i Filharmonii Łódzkiej. Wizyta była kolejnym punktem w ramach realizacji projektu ,,Łódzkie pełne kultury”.
Jeden z gości, Mariusz Lewy – dyrygent, aranżer, kompozytor i edukator poprowadził zajęcia dla nauczycieli i instruktorów. Nosiły one intrygującą nazwę – „Warsztaty z dyrygowania ludźmi”. Podczas spotkania w Ośrodku Kultury OSPa prowadzący zapoznał słuchaczy ze sposobami komunikacji niewerbalnej i niemanipulacyjnymi technikami wpływania na ludzi, udzielił również rad, w jaki sposób porozumiewać się z uczniami, by treści, które nauczyciel chce im przekazać, zostały odebrane i zapamiętane. Ważnym punktem warsztatów były także ćwiczenia oddechowe, które mogą ułatwić codzienną pracę nauczycieli.

Projekt ,,Łódzkie pełne kultury” dobiega końca. Do realizacji pozostał jeszcze tylko jeden punkt programu – wyjazd do Łodzi w dniu 19 grudnia 2018 r. Wówczas zajęcia odbędą się w Centralnym Muzeum Włókiennictwa. Natomiast zakończenie i podsumowanie działań będzie miało wyjątkową formę, bowiem obydwie grupy (dzieci i dorośli) spotkają się z uczestnikami projektu z innych miast w Teatrze Wielkim w Łodzi podczas spektaklu „Dziadek do orzechów”.

google round logo  zdjęcia
Łódzkie Pełne Kultury 2018 Logo projektu   Łódzkie Pełne Kultury BELKA 2018

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here