UK Bookmakers

Występ ,,Młodych Duchem” w Ozorkowie

Administrator.

IMG 1090W dniu 22 września 2018r. Chór Seniorów „Młodzi Duchem” po raz kolejny wziął udział w X Międzypowiatowym Przeglądzie Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych „Komu piosnkę, komu” w Ozorkowie. Organizatorem wydarzenia był tamtejszy Miejski Ośrodek Kultury.

„Młodzi Duchem” wykonali dwie piosenki – pierwszą (ludową), pt. „Od samego rana” zaśpiewali na dwa głosy, natomiast drugi wybrany utwór – „Ile kwiatów, ile lat” łączył się z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Wizerunek sceniczny zespołu również służył podkreśleniu jubileuszu – chórzyści mieli biało-czerwone kotyliony wykonane specjalnie na tę okazję.

Występy nie były oceniane przez jury, każdy zespół otrzymał pamiątkową statuetkę i dyplom, jednak wszyscy wykonawcy starali się zaprezentować jak najlepiej, by sprawić przyjemność publiczności. Miłe przyjęcie przez odbiorców i zadowolenie z siebie na pewno będzie motywacją do dalszej pracy, nie tylko nad nowymi piosenkami.

google round logo  zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here