UK Bookmakers

Egzamin w Ognisku Muzycznym w Krośniewicach

Justyna Szadkowska.

DSCN4610 copyDnia 21 czerwca odbył się egzamin końcowy roku szkolnego 2017/2018 w Ognisku Muzycznym w Krośniewicach. Grupę prowadzi Janina Arent. Zajęcia odbywają się w Ośrodku Kultury, tam też adepci gry na instrumentach klawiszowych weryfikowali swoje umiejętności przed komisją egzaminacyjną. 
Do egzaminu przystąpiło 10 dzieci klasy fortepianu. Uczniowie grali obowiązujący program: gamy, etiudę, polifonię, utwór cykliczny i utwór dowolny na organach. Płockie Towarzystw Muzyczne, sprawujące pieczę na ogniskiem, reprezentowała Agata Wachaczyk.
Uczniowie ogniska otrzymują oceny egzaminacyjne, a w tym roku średnia ocen całej grupy to 4,8. Uroczyste rozdanie świadectw nastąpiło 22 czerwca. Odbyło się także przesłuchanie trzech kandydatów do klasy I, którzy rozpoczną naukę w klasie fortepianu po wakacjach.
Ognisko w tym roku ukończyły dwie osoby, które będą rozwijać swoje zdolności w Szkole Muzycznej w Kutnie. GCKSiR gratuluje absolwentom i przyszłym dyplomantom, życząc samych sukcesów na wielkich scenach i codziennej radości z muzykowania.
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here