UK Bookmakers

Wycieczka do Warszawy dla dorosłych i dla młodzieży

Administrator.

wyjazd do muzeum plakat 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GCKSiR w Krośniewicach organizuje wycieczkę do Warszawy w dniu 5 sierpnia 2018 r. (niedziela). W programie przewidziano zwiedzanie Łazienek Królewskich (w tym Pałacu na Wyspie), Starówki oraz wizytę w Zamku Królewskim – zwiedzanie wystawy czasowej pt. Marcello Bacciarelli. Najpiękniejsze portrety. Głównym punktem wycieczki jest zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego (1 sierpnia br. przypada 74. rocznica wybuchu tegoż powstania). Koszt wycieczki to kwota 80 zł (w tym: koszt przejazdu, bilety wstępu do Łazienek i opłata za przewodnika, opłata za przewodnika w Muzeum Powstania Warszawskiego). Za bilet wstępu na wystawę czasową w Zamku Królewskim uczestnicy płacą sami – bilet normalny 15 zł, ulgowy 12 zł (emeryci, renciści, nauczyciele). Planowany wyjazd – godz. 7.00, powrót ok. godz. 22.00. Zapisy prowadzone są w Ośrodku Kultury OSPa (ul. Targowa 15), tel. 24 25 23 792. Ilość miejsc ograniczona.

Wystawa czasowa - Marcello Bacciarelli. Najpiękniejsze obrazy

W tym roku przypada 200. rocznica śmierci Marcello Bacciarellego – nadwornego malarza króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Artysta był spokrewniony z rodem Dunin-Borkowskich. Ponadto jeden z obrazów mistrza znajdujący się na wystawie został wypożyczony z Muzeum im. J. Dunin-Borkowskiego w Krośniewicach, stąd też w planie wycieczki znalazło się to wydarzenie kulturalne.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here