UK Bookmakers

Konkurs Drzewo Pokoleń

Justyna Szadkowska.

logo Przystanek1Szanowni Państwo,
 Łódzki Dom Kultury otrzymał nominację w konkursie Drzewo Pokoleń. Komisja oceniająca doceniła projekt „Przystanek 60+”, którego celem jest aktywne wsparcie seniorów z miast, miasteczek i wsi w integracji poprzez twórczość, kulturę i sztukę.
Łódzki Dom Kultury jako jedyna instytucja z Łodzi oraz jedna z dwóch z regionu łódzkiego znalazł się wśród pięciu nominowanych do ogólnopolskiej nagrody w kategorii samorząd.
 Głosy na „Przystanek 60+” można oddawać na stronie http://drzewopokolen.umed.pl/glosowanie/samorzad/ raz dziennie do 24 maja 2018 r. (głosy oddawane z komputera, telefonu i tabletu liczone są oddzielnie).
Celem konkursu Drzewo Pokoleń jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych tematyce prosenioralnej, wymiana dobrych praktyk, a także integracja podmiotów, które przyczyniają się do aktywizacji seniorów. Konkurs organizowany jest przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Fundację dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Miasto Łódź w ramach „V Łódzkich Senioraliów”.
 Z góry dziękujemy za wszystkie oddane przez Państwa głosy. 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here