UK Bookmakers

Biblioteka z OSPą, czyli feryjne zarażanie kulturą

Justyna Szadkowska.

 DSC0589

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach nie mogło pozwolić, by podczas ferii dzieciaki nudziły się, dlatego też w dniach od 29 stycznia do 9 lutego w bibliotece odbywały się warsztaty artystyczne.

Kadra Ośrodka Kultury OSPa oraz Oddziału dla dzieci i młodzieży Biblioteki Publicznej skonstruowała program tak, by każdy chętny do działań artystycznych znalazł w programie warsztatów coś dla siebie. W ofercie znalazły się m.in. warsztaty papieroplastyki (tworzenie kwiatów z bibuły i walentynkowych ozdób z wikliny papierowej), rzeźbiarstwa, mydlarskie, lizakowe, cyrkowe czy teatralne. Nie zabrakło także „spotkania z tradycją” wszak w czasie ferii przypadał tłusty czwartek. Dzieci zostały zapoznane z tłustoczwartkowymi zwyczajami i poczęstowane tradycyjnymi smakołykami. W programie ferii znalazły się również zajęcia podczas, których dzieci wykonały zabawki dla kotów, które później zostały przekazane na rzecz schroniska dla zwierząt w Łodzi.

W artystycznej atmosferze bardzo szybko zleciało 10 warsztatowych dni, ferie się skończyły i trzeba było wrócić do szkoły.

Kadra GCKSiR dziękuje wszystkim dzieciakom za udział w zajęciach, za pokonywanie własnych słabości i podejmowanie trudu pracy mimo, że „ja tego nie umiem”.

Czas do wakacji szybko zleci, my już mamy pomysły na kolejne warsztaty, więc czekamy na Was.


Do zobaczenia!

google round logo   zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here