UK Bookmakers

Pasterka z udziałem Orkiestry Dętej z Krośniewic

Administrator.

 DSC0306 copyW Wigilię Bożego Narodzenia Orkiestra Dęta z Krośniewic zebrała się w kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, by od godz. 23.00 czuwać przed pasterką, czyli uroczystą Mszą upamiętniającą oczekiwanie i modlitwę pasterzy zmierzających do Betlejem. W kościele rozbrzmiewały dźwięki kolęd w wykonaniu muzyków GCKSiR, m.in. „Wśród nocnej ciszy”, „Bóg się rodzi” czy „Jezus malusieńki”. W czasie czuwania orkiestra zagrała nie tylko tradycyjne kolędy, ale też piosenki bożonarodzeniowe, np. „Jest taki dzień” i „Last Christmas” – utwór uznawany za najsłynniejszą kompozycję świąteczną wszech czasów, znaną na całym świecie. Niektóre kolędy orkiestra wykonała wspólne z tutejszym organistą Krzysztofem Welencem, co było kolejnym przykładem dobrej współpracy w środowisku.

Pasterka została odprawiona w intencji parafian, a ksiądz proboszcz Tomasz Jackowski dziękował orkiestrze za obecność i ubogacenie liturgii. Na zakończenie w stronę wszystkich obecnych popłynęły słowa podziękowania za przybycie oraz świąteczne i noworoczne życzenia.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here