UK Bookmakers

A’cappella kolęduje

Administrator.

 DSC0468Okres Bożego Narodzenia w kalendarzu liturgicznym już za nami, jednak kolędy wciąż pobrzmiewają w kościołach, radując serca uczestników Mszy. W niedzielę, 14 stycznia chór A’cappella pod kierunkiem Aleksandry Kołodziejskiej wykonał koncert pieśni związanych tematycznie z Bożym Narodzeniem.

Chóralne wykonanie bożonarodzeniowych utworów najpierw ubogaciło liturgię Mszy św., a po jej zakończeniu zespół zaprezentował koncert, w programie którego znalazły się tradycyjne kolędy i utwory napisane współcześnie. Wokalistom towarzyszyli muzycy – Zbigniew Merecki (pianino) i Martyna Baranowska (skrzypce).

Msza św. sprawowana była w intencji dra Mariana Mereckiego, który obchodził 90. urodziny i 60. rocznicę pracy zawodowej w Krośniewicach, a nadal jest czynnym lekarzem, służy swoją wiedzą i doświadczeniem miejscowej społeczności. Życzenia dla czcigodnego Jubilata popłynęły od ks. proboszcza Tomasza Jackowskiego i ks. Wojciecha Kluski, a przyłączyło się do nich wielu parafian. GCKSiR w Krośniewicach oraz chór A’cappella również życzyły duchowej radości, wielu sił oraz znakomitej formy na długie lata. Dwieście lat, Panie Doktorze!

 

google round logo   zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here