UK Bookmakers

Co się dzieje, oszaleję, czyli sylwestrowy zawrót głowy

Administrator.

 DSC0225

Koniec roku jest zawsze czasem podsumowania tego, co przyniosło minionych dwanaście miesięcy. Niezależnie od wyniku bilansu dobrze jest pożegnać stary rok z klasą. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji po raz drugi zaproponowało krośniewiczanom wyjątkowy wieczór sylwestrowy. Zabrzmiały utwory ze znanych operetek i musicali, a także szlagiery muzyki rozrywkowej. Publiczność, która zdecydowała się spędzić ostatni wieczór roku w Ośrodku Kultury OSPa, z pewnością nie żałowała.

W programie koncertu znalazły się m.in. utwory Co się dzieje, oszaleję z operetki Księżniczka Czardasza, Memory z musicalu Koty, O tyle proszę Cię z musicalu Upiór w Operze, Brunetki, Blondynki, Ci Sara czy Delilah. Choć już kilkukrotnie na krośniewickiej scenie gościli artyści różnych teatrów muzycznych, tym razem był to koncert wyjątkowy i dla wielu osób wzruszający. Stało się tak za sprawą artystów, wśród których znalazła się Emilia Zielińska – artystka pochodząca z Ostrów, niegdyś uczennica Ogniska Muzycznego w Krośniewicach, absolwentka Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Tego wieczoru przed krośniewicką publicznością wystąpili także Sylwia Strugińska, Mariusz Adam Ruta i Lesław Białecki. Wieczór był wyjątkowy za sprawą repertuaru, który znalazł się w programie koncertu, i artystów, którzy dołożyli wszelkich starań – poprzez interpretacje utworów, stroje, ruch sceniczny – aby powiało wielką sceną.

Szanowni Państwo!

Dziękujemy, że byli Państwo z nami w 2017 roku. U progu nowego czasu mamy nadzieję, że będą Państwo gośćmi wydarzeń organizowanych przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach, a nasze propozycje zyskają Państwa akceptację i wysoką ocenę. Mamy nadzieję przyczynić się do wielu uśmiechów, wzruszeń i refleksji. Życząc dobrego roku, obfitującego w wartościowe wydarzenia kulturalne i sportowe wypełniające wolny czas, mamy nadzieję uczestniczyć w tej sferze Państwa życia, poczytując sobie to zadanie jako misję i zaszczyt.

                                                                                                                                                     Kadra GCKSiR w Krośniewicach

 google round logo  zdjęcia 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here