UK Bookmakers

Zmagania sportowo-kulinarne z wiatrem w tle, czyli Piknik Zdrowotny w Krzyżanowie

Administrator.

IMG 1566 KopiowanieKolejna impreza plenerowa zorganizowana przez Starostwo Powiatowe odbyła się w 26 lipca w Krzyżanowie. Wydawało się, że tej niedzieli to wiatr będzie grał pierwsze skrzypce, jednak na prowadzenie wysunęła się… marchewka, bowiem taką tematykę konkursu kulinarnego zaproponowali organizatorzy. Po raz kolejny gospodynie z terenu  gminy Krośniewice nie zawiodły i wyczarowały z marchwi przepyszne ciasta oraz muffiny z chipsami marchewkowymi. Autorkami zdrowych słodkości były panie Beata Czerwińska i Justyna Szadkowska. Choć tym razem naszym gospodyniom nie przyznano żadnego miejsca na podium, o jakości ich wypieków może świadczyć fakt, że stół w mig opustoszał (a wraz z ciastem zniknęły też wydrukowane przepisy, przygotowane dla degustującej publiczności, aby umożliwić własnoręczne wykonanie zdrowych pyszności w domowych kuchniach – taki jest wymóg regulaminowy konkursu).

Pokrzepieni ciastem marchewkowym… zwyciężyli

Podczas pikniku nie mogło zabraknąć także konkurencji sportowych.
Do udziału w tych zmaganiach stanęli niezawodni strażacy OSP w Krośniewicach.
Drużyna bez problemu poradziła sobie ze wszystkimi zadaniami. Pokonała nie tylko rywali, ale również potężny wiatr, który odpuścił dopiero wtedy, gdy strażacy odbierali nagrodę.

Nasza drużyna nie rzuca słów na wiatr… Zawodnicy jeżdżą na pikniki po to, żeby wygrywać, ale nie bez znaczenia jest również sama przyjemność rywalizacji i dobra zabawa. Takie podejście do imprez zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe pozwoliło wysunąć się reprezentacji Krośniewic na prowadzenie w konkurencjach sportowych. Z pewnością nie zabraknie woli walki na kolejnych piknikach, zwłaszcza że nasza ekipa idzie na fali zwycięstw jak burza. No cóż, kto sieje wiatr, ten zbiera burzę…

picasa logo.jpg ZDJĘCIA

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here