UK Bookmakers

Popołudnie pod znakiem zabawy

Administrator.

 DSC0430W niedzielne popołudnie w przededniu swojego święta dzieci korzystały z atrakcji festynu, który zaplanowano specjalnie dla nich. Zjeżdżalnia, karuzela, batut dostępne były nieodpłatnie, a pierwszych zjazdów, przejażdżek i skoków dokonano tuż po zakończeniu olimpiady. Dużą popularnością cieszyły się konkursy – zarówno te prowadzone przez grupę ,,Tęczowo”, jak i proponowane przez kadrę GCKSiR.

Hitem tegorocznego Dnia Dziecka były wyścigi zespołowe z wykorzystaniem nadmuchiwanych walców, wymagające dobrego współdziałania drużyny. W programie festynu nie zabrakło również plenerowego przedstawienia – była to bajka pt. ,,Witaminki królowej Marcelinki”, propagująca zdrowe odżywianie. Oczywiście przesłanie spektaklu należy wcielać w życie przez cały rok, w Dniu Dziecka można było jednak cieszyć się smakiem słodkich nagród i waty cukrowej (GCKSiR specjalizuje się w produkcji smakołyku, a tym razem obsługą automatu zajęli się dwaj arabscy szejkowie – w tej sytuacji wata była dostępna nieodpłatnie). Dzieci mogły również przekonać się, jakie umiejętności posiada pies terapeutyczny. Badi (cavalier king charles spaniel) z pomocą swoich opiekunek – Agaty Michalak i Katarzyny Erdman demonstrował sprawność, mądrość, łagodność i wdzięk. Właścicielka psa opowiedziała o kynoterapii i roli, jaką pies terapeutyczny może spełnić w kontakcie z dzieckiem.

Kto nadmiernie utracił siły w czasie zabawy, mógł się posilić. Stoisko gastronomiczne Zespołu Szkół nr 2 im. Antoniego Troczewskiego w Kutnie oferowało pyszne produkty przygotowane przez uczniów – doskonałe paszteciki z mięsem, ciasto oraz kompot.

Pogoda dopisała, więc zabawa w plenerze była przyjemnym sposobem na świętowanie Dnia Dziecka dla całych rodzin. 

picasa logo.jpg ZDJĘCIA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here