UK Bookmakers

35. Przegląd Ognisk Muzycznych z udziałem uczniów z Krośniewic

Administrator.

DSCN3415W sobotę, 20 czerwca w Szkole Muzycznej w Płocku odbył się 35. Przegląd Ognisk Muzycznych zorganizowany przez Płockie Towarzystwo Muzyczne im. Wacława Lachmana. Koncert poprowadził Stanisław Bombrych – członek Płockiego Towarzystwa Muzycznego. W przeglądzie wzięli udział uczniowie pobierający lekcje gry na instrumencie w Płocku, Sannikach, Brudzeniu, Bielsku i Krośniewicach.

 

Dziesięcioosobowa grupa reprezentująca krośniewickie ognisko, które prowadzi Janina Arent, jak co roku wzięła udział w popisowym koncercie, stanowiącym podsumowanie pracy. Wystąpili w nim uczniowie: Weronika Rydzewska, Weronika Broszczak, Łukasz Bilicki, Marcin Kwiatkowski, Alicja Wiśniewska, Zuzanna Felner, Zuzanna Ogórek, Krzysztof Żak, Julita Kacprzak. Uczniowie wykonali utwory należące do różnych nurtów – od muzyki klasycznej po rozrywkową. Krośniewicki koncert został poświęcony zmarłemu Ryszardowi Wojewódzkiemu – inspektorowi ognisk muzycznych. Dyrektor Szkoły Muzycznej w Płocku, Mikołaj Burakowski, nie kryjąc wzruszenia, wyraził wdzięczność uczestnikom koncertu, wręczył dyplomy uczniom i podziękowania nauczycielom. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zostały zaproszone na poczęstunek.

Na koniec spotkania zarząd Płockiego Towarzystwa Muzycznego skierował życzenia do dzieci, rodziców i nauczycieli – wszyscy zasłużyli bowiem na spokojny wypoczynek w czasie wakacji.

W przyszłym roku przegląd odbędzie się w Brudzeniu. Tamtejsze ognisko będzie świętować jubileusz 15-lecia istnienia. 

picasa logo.jpg ZDJĘCIA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here