UK Bookmakers

Próba kuchennego artyzmu przy użyciu bielizny stołowej, sztućców i jeszcze kilku drobiazgów

Administrator.

DSC 0010Kolejna sobota w tym miesiącu upłynęła gospodyniom zamieszkującym sołectwa gminy Krośniewice na pogłębianiu umiejętności, które powinna posiąść każda pani domu. Po zajęciach z bukieciarstwa przyszła kolej na tematykę dotyczącą stołu – jego nakrywania i dekoracji. W świetlicy wiejskiej w Wymysłowie 25 kwietnia odbył się kurs pn. „Stół bez alkoholu – atrakcyjny dla gości”. 

Zajęcia rozpoczęły się od omówienia ogólnych zasad nakrywania stołu. Wydawać by się mogło, że każda gospodyni wie, jak to zrobić, ale z pewnością zajęcia doskonalące umiejętności były cenną lekcją dla każdej uczestniczki. Kursantki zostały zapoznane z właściwymi zasadami obsługi gości, rodzajami bielizny stołowej, sztućców i zastawy. Podczas zajęć gospodynie poznały również kilkanaście sposobów na ułożenie serwetek, które – oprócz praktycznego zastosowania–pełnią także funkcję dekoracyjną. Barwnym elementem warsztatów był pokaz techniki barmańskiej. Powstały wówczas kolorowe, cieszące oko drinki bezalkoholowe (panie pozyskały również receptury).

,,Warsztaty super!” – takie opinie można było usłyszeć od uczestniczek. Nie sposób napisać w kilku zdaniach o tym wszystkim, czego podczas sobotniego spotkania dowiedziały się kursantki. Niech żałują wszystkie te osoby, które nie wzięły udziału w warsztatach, a zwłaszcza te, które zadeklarowały uczestnictwo, ale nie dotarły (zresztą bez uprzedzenia!). Z pewnością efekty sobotniego spotkania będzie można zaobserwować na domowych przyjęciach przygotowanych przez uczestniczki.

picasa logo.jpg ZDJĘCIA

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here