UK Bookmakers

Ferie z tańcem ulicznym, czyli breakdance, hip-hop i rooooooozciąganie

Administrator.

DSC 0497Zajęcia prowadzone przez tancerzy zespołu No Name cieszyły się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży. Grupa około 50 uczestników trzy razy w tygodniu odbywała solidny trening taneczny poprzedzony rozgrzewką i ćwiczeniami rozciągającymi mięśnie, tak więc każde spotkanie przynosiło uczestnikom nie tylko nowe umiejętności, ale też dawało solidną porcję wysiłku fizycznego. Oprócz młodych krośniewiczan w warsztatach uczestniczyła grupa podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Tęcza” w Kutnie, którzy– podobnie jak w ubiegłym roku– skorzystali z zaproszenia do współpracy w czasie ferii.

W czwartek, 12 lutego odbyły się ostatnie zajęcia. Uczestnicy zaprezentowali grupowe układy taneczne, w programie prezentacji znalazły się też popisy solowe. Pokaz stanowiący podsumowanie warsztatów obejrzeli rodzice oraz sportowcy, którzy przybyli do hali na swoje cotygodniowe treningi. Dorośli nie szczędzili pochwał, występ młodych adeptów tańca widownia przyjęła entuzjastycznie. Na zakończenie zajęć brawami została też nagrodzona znakomita praca instruktorów– Jarosława Wróblewskiego, Damiana Huberta i Grzegorza Kurowskiego. Członkowie grupy No Name również wyrazili zadowolenie ze współpracy z ,,tak zdolną krośniewicką młodzieżą”.

Młodzi tancerze chcą pogłębiać swoje umiejętności. Prośbę o kontynuowanie zajęć wyrazili również ich rodzice. Instruktorzy zadeklarowali gotowość podjęcia dalszej współpracy. Jeśli w młodych ludziach zakiełkowała pasja, trzeba ją rozwijać. Wszystko wskazuje na to, że przygoda z breakdance’m i hip-hopem może mieć swój kolejny rozdział. Jeśli tak, grupa naprawdę zatańczy kiedyś na ulicy…

picasa logo.jpg ZDJĘCIA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here