UK Bookmakers

OGŁOSZENIE

Justyna Szadkowska.

W związku z obowiązkiem

wynikającym z Kodeksu pracy,

polegającym na udzieleniu pracownikom dodatkowego dnia

wolnego za przypadający w sobotę dzień świąteczny,

Ośrodek Kultury OSPa

oraz Hala Sportowa w Krośniewicach

nie będą czynne w poniedziałek,

17 sierpnia 2020r.

Zapraszamy do udziału w konkursach!

Administrator.

Anders

W tym roku przypadła 50. rocznica śmierci gen. Władysława Andersa. 

Z tej okazji Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach wspólnie z Muzeum im. Jerzego Dunin- Borkowskiego oraz Związkiem Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej zapraszają do udziału w następujących konkursach poświęconych Generałowi: 

 

 

 

 

Z wizytą w indiańskiej wiosce…

Administrator.

 DSC0483 copy5 sierpnia 2020r. z inicjatywy burmistrz Krośniewic Katarzyny Erdman odbyła się rodzinna wycieczka do Wioski Indiańskiej ,,Tatanka” w Solcy Małej. W wyjeździe wzięło udział szesnaście osób w różnym wieku. 

Uczestnicy wycieczki w momencie wkroczenia na teren wioski mieli wrażenie, że przenieśli się w czasie, a wszystko za sprawą przewodników, którzy dzięki swojej oryginalnej stylizacji wyglądali jak prawdziwi członkowie indiańskiego plemienia. Tatanka okazała się miejscem, które od razu pobudziło wyobraźnię wszystkich tam obecnych i przeniosło w czasie do barwnego świata Indian Ameryki Północnej. 

Zwiedzanie rozpoczęło się od opowieści na temat plemion indiańskich. Przewodnik wskazał, czym się charakteryzowały oraz jakie tereny zamieszkiwały. Później dzieci wzięły udział w różnorodnych zabawach, m.in. pokonywały indiański tor przeszkód, rzucały obręczą i strzelały z łuku. Następnie wraz z opiekunami nauczyły się tradycyjnego indiańskiego tańca w kręgu. Nie zabrakło opowieści ludowych i legend, a także pieśni.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here