UK Bookmakers

Walerka – monodram w wykonaniu Elżbiety Ołubek

Administrator.

Walerka to sztuka do głębi przejmująca, bo prawdziwa. Porusza bolesny temat, doskonale znany rodzinom osób z silnymi oznakami demencji czy dotkniętych chorobą Alzheimera. W niedzielne popołudnie (21 listopada 2021r) na scenie Ośrodka Kultury wystąpiła Elżbieta Ołubek, która zaprezentowała monodram w reżyserii Elżbiety Jakóbczyk.

Piosenki Mistrza Jeremiego – konkurs w KDK

Administrator.

17. Festiwal Jeremiego Przybory Stacja Kutno zakończył się koncertem galowym w minioną niedzielę, 21 listopada. W sobotę krośniewiczanie zasiedli na widowni Kutnowskiego Domu Kultury i wysłuchali prezentacji dziesiątki finalistów konkursu. Zdania jak zwykle były podzielone, bowiem jedni wyżej cenią walory muzyczne wykonywanych utworów, inni preferują aktorskie podejście (jest to konkurs na interpretację, więc można stawiać na jedno i drugie). Przyjemność płynąca z wysłuchania piosenek autorstwa Jeremiego Przybory jest ogromna dla zwolenników obu opcji, gdyż – jak wiadomo – Przybora był mistrzem w swoim fachu. Podkreślali to uczestnicy w rozmowach po koncercie.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here