UK Bookmakers

Kalendarz na dobry rok 2020 – OSP w Krośniewicach w akcji!

Justyna Szadkowska.

W 2020r. Ochotnicza Straż Pożarna w Krośniewicach obchodzić będzie 140. rocznicę powstania jednostki. Już dziś gratulujemy druhom pięknego jubileuszu, życzymy wytrwałości i satysfakcji z pracy, której celem jest niesienie pomocy potrzebującym, a uwadze mieszkańców polecamy kalendarz, w którym zamieszczone zostały efekty sesji fotograficznej z udziałem czynnych strażaków OSP w Krośniewicach.

Kalendarz do nabycia w Ośrodku Kultury OSPa.

 DSC0361

 

 DSC0380

,,Zaśpiewajmy pastorałkę od serca do ucha…” – koncerty zespołów GCKSiR

Administrator.

 DSC0567Pierwszy weekend 2020r. miał świąteczny charakter. Zespoły muzyczne i wokalne GCKSiR kolędowały w kościele parafialnym w Krośniewicach, prezentując pieśni bożonarodzeniowe – od tradycyjnych po współczesne.

W sobotę, 4 stycznia o godz. 18.00 chór A’cappella pod kierunkiem Aleksandry Kołodziejskiej wykonał pieśni w czasie Mszy św., a po jej zakończeniu zaprezentował koncert złożony z kolęd i pastorałek. W programie znalazły się utwory zaśpiewane  bez  akompaniamentu,  ukazujące  harmonię  głosów  (Przybieżeli do Betlejem pasterze, Dzisiaj w Betlejem), a także pieśni wykonane z wykorzystaniem nagranych podkładów muzycznych. Były to stare kolędy, jak Mizerna, cicha (pochodzi z okresu romantyzmu) czy współczesne, których przykładem może być utwór Noel (Noel to w języku francuskim Boże Narodzenie).

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here