UK Bookmakers

Taniec towarzyski

Administrator.

zajęcia taneczne dla dzieci 1

Historia sekcji tańca towarzyskiego dla dorosłych zaczyna się 18 kwietnia 2016r., kiedy to odbyły się pierwsze tego typu zajęcia zorganizowane w ramach projektu pn. „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” realizowanego przez powiat kutnowski. Kurs planowany był tylko na kilka spotkań, jednak ta forma aktywności tak się spodobała uczestnikom, że GCKSiR postanowiło wprowadzić do oferty zajęcia tańca na stałe.

Instruktorem tańca długi czas był Robert Drobiński – dyplomowanego instruktora tańca towarzyskiego, posiadającego najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” zarówno w tańcach standardowych, jak i w latynoamerykańskich. Krośniewiczanie mieli okazję podziwiać umiejętności instruktora podczas takich wydarzeń jak koncert „Co nam zostało z tych lat…” z okazji 10. rocznicy istnienia chóru A’cappella (2016 r.) czy „Tańcz, nie żałuj podłogi” (2017 r.). Obecnie zajęcia prowadzi Ryszard Drobiński. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa. 

Program kursu obejmuje tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep), tańce latynoamerykańskie (cha-cha, samba, rumba, jive) oraz tańce użytkowe (salsa, bachata, disco-samba, tango argentyńskie, rock and roll). 

Obecnie zajęcia prowadzone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Do zajęć dołączyć można w każdej chwili, niepotrzebne są wyjątkowe umiejętności ani specjalistyczne obuwie czy stroje. Wystarczą wygodne buty, chęci i dobry humor, bo najtrudniejsze w kursie tańca jest podjęcie decyzji o udziale w zajęciach. Zgodnie z tekstem piosenki Anny Jantar można powiedzieć, że najtrudniejszy pierwszy krok… Reszty nauczysz się u nas!

Zajęcia w poniedziałki w godzinach: 16 – 19.00 

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail:
sekretariat
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

dyrektor
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here