UK Bookmakers

Informacja dla aktywnych rodziców (i nie tylko…)

Justyna Szadkowska.

tandem bike 905067 960 720Przypominamy mieszkańcom gminy Krośniewice, że nasza instytucja dysponuje sprzętem rekreacyjnym, z którego można skorzystać. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia przyczepki rowerowej dla dziecka z uniwersalnym mocowaniem do roweru oraz roweru dwuosobowego typu tandem. Posiadamy w komplecie kaski ochronne dla dzieci oraz kamizelki odblaskowe. Jedynym warunkiem skorzystania z oferty jest poinformowanie biura hali sportowej o planowanym terminie wypożyczenia oraz wypełnienie stosownego formularza w biurze hali (należy okazać dokument tożsamości). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sprzęt można wypożyczyć od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na cały weekend.
Osoby zainteresowane mogą skontaktować się telefonicznie – nr 785 242 502 lub osobiście z biurem hali sportowej GCKSiR w Krośniewicach, ul. Łęczycka 19a (wejście od ul. Polnej). Zachęcamy do kontaktu telefonicznego ze względu na zajęcia i wycieczki wynikające z harmonogramu zajęć wakacyjnych dla dzieci.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here