UK Bookmakers

Informacja

Administrator.

Kolejne majowe ,,odmrożenie” – 

zapraszamy na boisko wielofunkcyjne!

 

Od soboty, 9 maja 2020r. otwarte będzie boisko wielofunkcyjne (ul. Kolejowa 21, stadion). Można z niego korzystać codziennie od godz. 15.00 do 19.00, także w weekendy. Na boisku może przebywać jednocześnie 6 osób oraz instruktor. Sport można tam uprawiać bez maseczki, ale nadal istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa w czasie przemieszczania się – nie zapomnijcie o tym! Przypominamy, że przemieszczać się bez opiekuna mogą tylko osoby powyżej 13. roku życia. 

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mogą być udostępniane tylko te otwarte obiekty infrastruktury sportowej, na których możliwa jest kontrola liczby osób korzystających i przestrzeganie zasad profilaktyki (dezynfekcja). Przebywanie na stadionie – na płycie boiska i na trybunach jest niedozwolone. Nie wolno korzystać z toru BMX, ze skateparku, z siłowni zewnętrznej przy ul. Kwiatowej i z boiska do siatkówki plażowej – uprawianie sportu na tych obiektach stanowi złamanie prawa. Nie jest możliwe korzystanie z placów zabaw. 

 

Bardzo prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa i w trosce o innych

stosować się do tych wymogów.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here