UK Bookmakers

TURNIEJ SIATKÓWKI DRUŻYN MIESZANYCH

Administrator.

W niedzielę, 23 lutego 2020r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. W rywalizacji wzięły udział sześcioosobowe zespoły, w składzie których obowiązkowo musiała znaleźć się przynajmniej jedna zawodniczka i zagrać na boisku. Swój udział w zawodach zgłosiły 4 drużyny, lecz ostatecznie wystąpiły 3 z nich, toteż zaplanowany wcześniej system rozgrywek, za aprobatą uczestników, zmieniono na ,,każdy z każdym” do trzech wygranych setów (liczba punktów w secie zgodna z podstawowymi zasadami piłki siatkowej, czyli 25). 

W turnieju wystąpiły drużyny z Kutna, Szczawina Kościelnego i reprezentacja mieszkańców Krośniewic. W przypadku remisu po czterech setach o zwycięstwie decydowała dogrywka – tie-break (do 15 pkt.). W przyjętym systemie rozgrywek chodziło o to, by zawodnicy jak najwięcej czasu spędzili na boisku i poczuli przyjemność intensywnej siatkówki turniejowej. 

Rozegrano trzy długie mecze, obfitujące w wiele niespodziewanych zmian akcji. Zawodnicy nie mogli narzekać na brak dynamiki rozgrywek, o czym świadczą także wyniki poszczególnych setów i końcowe rezultaty meczów. Wszystko mogło się zdarzyć… Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szczawina Kościelnego, drugie – zespół z Kutna, trzecie miejsce zajęli gospodarze, czyli drużyna z Krośniewic. Warto podkreślić, że zwycięski zespół był najbardziej parytetowy – trzy zawodniczki, trzech zawodników w ciągłej grze. 

Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

1. Szczawin Kościelny vs Kutno 3:2 [23:25 ; 25:21 ; 25:23 ; 24:26 ; 16:14],

2. Kutno vs Krośniewice 3:2 [25:23 ; 25:23 ; 27: 25 ; 29:27 ; 15:13],

3. Krośniewice vs Szczawin Kościelny 1:3 [25:27 ; 25:23 ; 18:25 ; 23:25 ].

Wręczenia pucharów dokonali dyrektor GCKSiR w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka oraz kierownik hali sportowej Miłosz Gawrysiak, który wziął czynny udział w rozgrywkach, reprezentując drużynę z Krośniewic. Funkcję sędziego głównego turnieju sprawował Jacek Postolski – nauczyciel wychowania fizycznego. Pomoc w obsłudze stolika wyników podczas turnieju zapewnił Paweł Górnik – instruktor GCKSiR w Krośniewicach. 

Kolejny turniej już w kwietniu. Kadra GCKSiR zaprasza miłośników gry do czynnego udziału, gdyż ruch to wspaniały relaks, a poziom sportowy rośnie z każdą kolejną imprezą, co jest dowodem na to, że uczestnictwo w rozgrywkach wpływa także na indywidualny rozwój zawodników pod względem techniki gry.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here