UK Bookmakers

Ferie zimowe na sportowo

Administrator.

 DSC0987W trakcie ferii zimowych w województwie łódzkim (trwających od 13 stycznia do 26 stycznia 2020 r.) Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach przygotowało ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców gminy, a w szczególności uczniów miejscowych szkół. Uczestnicy zajęć mieli możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu w hali sportowej. Nad ich bezpieczeństwem czuwali instruktorzy GCKSiR. Obiekt był dostępny dla uczniów od poniedziałku do piątku. W godz. 10.00 - 12.00 odbywały zajęcia skierowane do uczniów szkół podstawowych, w godz. 12.00 - 14.00 przeznaczone dla młodzieży licealnej. Najczęściej uprawianą dyscypliną sportu była halowa odmiana piłki nożnej, czyli futsal. Drugim sportem, który przeplatał się z ,,halówką”, był tenis stołowy.

W feryjne wtorki i czwartki odbywały się wyjazdy na kutnowskie lodowisko, w których uczestniczyły dzieci i młodzież. W zajęciach wzięło udział łącznie 19 osób, które korzystały z możliwości uprawiania pięknej zimowej dyscypliny sportu pod okiem instruktorów GCKSiR. Celem wyjazdów było propagowanie łyżwiarstwa jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu, nauka i doskonalenie umiejętności jazdy na łyżwach, rozwijanie indywidualnych zainteresowań, integracja dzieci i młodzieży z terenu gminy i oczywiście dobra zabawa. Uczestnicy wycieczek chętnie brali udział w zajęciach. Niektórzy dzięki zdobytym wcześniej umiejętnościom oddawali się łyżwiarskim szaleństwom, inni stawiali pierwsze kroki na lodowej tafli. Nie obyło się bez upadków, czasem przydała się pomoc instruktora i kolegów, ale wiadomo – wszystko jest trudne, zanim stanie się proste, więc nikt się tym nie przejmował. Bardzo szybko okazało się też, że pobyt na lodowisku jest nie tylko świetną formą rozrywki, ale przede wszystkim stwarza możliwość intensywnej aktywności ruchowej, a ponadto sprawia naprawdę wiele przyjemności.
Ponadto w drugim tygodniu ferii, w poniedziałek, środę i piątek prowadzone były zajęcia ze znanej już w Krośniewicach dyscypliny sportu jaką jest softball. Każdy, kto pojawił się w tych dniach na zajęciach (bez względu na wiek), miał możliwość poznania ogólnych zasad gry oraz techniki wykonywania narzutów, odbić i poprawnego łapania piłki profesjonalną rękawicą. Krośniewicki Klub Softballowy zaprasza na treningi w hali sportowej GCKSiR w każdy czwartek o godz. 16.30.
Koniec ferii to nie pożegnanie ze sportem. Instruktorzy GCKSiR zapraszają na zajęcia z futsalu i tenisa stołowego, a KKS chętnie przyjmie w swoje szeregi nowych miłośników softballa.

zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here