UK Bookmakers

Mikołajkowy turniej baseballu i softballu w Warszawie

Administrator.

IMG 20191207 122227160Krośniewickie zawodniczki skorzystały z zaproszenia klubu Centaury Warszawa i w dniu 7 grudnia uczestniczyły w mikołajkowym turnieju dla najmłodszych adeptów softballa. Turniej przeznaczony był dla zawodników obu płci, a głównym jego założeniem była wspólna zabawa i rozegranie kilku meczy, dlatego też na tych zawodach zaprezentowała się po raz pierwszy drużyna młodziczek Softballowego Klubu Sportowego. 

W pierwszym meczu krośniewiczanki zmierzyły się z drużyną Szkoły Podstawowej nr 66 i minimalnie przegrały – mecz zakończył się wynikiem 5 do 6. W drugim meczu odnotowano pierwszą wygraną młodziczek, bowiem pokonały one reprezentację Centaurów 2 do 1. Ostatni mecz – z drużyną Schabów z Ruśćca – zakończył się remisem 3 do 3. W mikołajkowych zawodach nie wyniki były najważniejsze, a sama możliwość sprawdzenia się na boisku, trzeba jednak przyznać, że cała drużyna zaprezentowała się znakomicie. Na zakończenie zabawy każdy uczestnik otrzymał od organizatorów paczkę z gadżetami i słodkościami. 

Skład krośniewickiej drużyny: Dżesika Zagajewska, Julia Kleniewska, Dagmara Kuźmińska, Sandra Borzuchowska, Gabriela Morusgała, Nikola Fyszel, Natalia, Durka, Weronika Piątek, Irmina Zduńczyk, Oliwia Borzuchowska, Sandra Morusgała. Trenerem jest Marcin Durka.

IMG 20191207 122227160
zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here