UK Bookmakers

Turniej tenisa stołowego w hali sportowej

Administrator.

20191117 122353

W niedzielę, 17 listopada 2019 r. Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało trzeci już w tym roku turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach wiekowych: młodzież do 17 roku życia i dorośli od 18 roku życia. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 12 zawodników w kategorii młodzież oraz 6 dorosłych graczy. Turniej miał na celu popularyzację tenisa stołowego, umożliwienie pasjonatom tej dyscypliny porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej, wyłonienie najlepszych oraz aktywne spędzenie czasu wolnego. Wszystkie założenia zrealizowano, a spotkanie służyło i aktywności fizycznej, i rozmowie o sporcie.

Turniej odbył się jednocześnie na dwóch stołach do pin-ponga. Należy wspomnieć, że jeden ze stołów został zakupiony w listopadzie br. dzięki dotacji pozyskanej od GKRPA w Krośniewicach. Stół posiada bogatą specyfikację oraz jest przystosowany do gry na świeżym powietrzu dzięki specjalnej strukturze odpornej na warunki atmosferyczne. 

Turniejowe rozgrywki poprzedziło losowanie, które zdecydowało o kolejności starć. Mecze zawodników startujących w młodszej kategorii zostały rozegrane systemem pucharowym, natomiast dorośli rywalizowali z wykorzystaniem systemu grupowego (do dwóch zwycięstw). Uczestnicy w obu kategoriach wiekowych ukończyli rozgrywki niemal równocześnie. Nieco dłużej potrwał mecz finałowy dorosłych, w którym Michał Rzeczkowski toczył zacięty bój z Jarosławem Kacprzakiem. Mecz ten zasługuje na szczególne uznanie, ponieważ zawodnicy zaprezentowali wiele długich, widowiskowych wymian piłeczki, a niektóre odbicia miały miejsce w odległości 4 metrów od krawędzi stołu.

Mecze sędziowali instruktorzy GCKSiR w Krośniewicach – Miłosz Gawrysiak i Paweł Górnik.

Laureaci rozgrywek w kategorii młodzież:
1.Adrian Wojciechowski
2.Oliwier Kacprzak
3.Szymon Lipski

Laureaci rozgrywek w kategorii dorośli:
1. Jarosław Kacprzak
2.Michał Rzeczkowski
3.Dariusz Witczak

Dyrektor GCKSiR w Krośniewicach Małgorzata Przygodzka wręczyła zwycięzcom puchary i dyplomy. Podziękowała zebranym za udział w zawodach i postawę fair-play w trakcie rozgrywek, życzyła rozwijania w sobie pasji do tego pięknego sportu.

GCKSiR czyni starania, aby stworzyć jak najlepsze warunki dla uprawiania  tenisa stołowego w hali sportowej. Można popołudniami uczestniczyć w meczach sparingowych, można rozwijać umiejętności i konfrontować je w warunkach sportowej rywalizacji. Młodych zawodników instruktorzy zapraszają na zajęcia z tenisa stołowego, które odbywają się w każdy piątek w hali sportowej od godziny 16:00 do godziny 17:00. Zajęcia prowadzone są bezpłatnie.

zdgoogle 96dp FOTORELACJA
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here