UK Bookmakers

Europejski Tydzień Sportu – turniej tenisa stołowego

Administrator.

20190928 095642W sobotę, 28 września 2019 roku Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Krośniewicach zorganizowało turniej tenisa stołowego w kategorii open. Było to ostatnie wydarzenie w bieżącym roku w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Turniej miał na celu popularyzację gry w tenisa, umożliwienie pasjonatom tej dyscypliny porównania swoich umiejętności w warunkach rywalizacji sportowej, wyłonienie najlepszych zawodników oraz aktywne spędzenie wolnego czasu.

W turnieju wzięło udział 5 zawodników. Rozgrywki zostały przeprowadzone w hali sportowej systemem ,,każdy z każdym”. Zawodnicy rywalizowali do dwóch wygranych setów (set do 11 punktów). W przypadku remisu o zwycięstwie decydował dodatkowy, trzeci set (również do 11 punktów).Po rozegraniu 22 setów turniej dobiegł końca. Zwycięzcą został Dariusz Witczak z Krośniewic, który nie miał sobie równych. W czasie trwania zawodów nie stracił ani jednego seta. Zadania sędziów podczas rozgrywek pełnili  Miłosz Gawrysiak i Paweł Górnik – instruktorzy GCKSiR w Krośniewicach. 

Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, za doskonałą zabawę i sportową postawę w trakcie rozgrywek.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here