UK Bookmakers

Podsumowanie sezonu przez drużynę softballu

Administrator.

IMG 20191005 143405540 HDRW sobotę, 5 października drużyna softballu oficjalnie zakończyła sezon. Dzięki firmie Animex krośniewicka młodzież trenująca tę dyscyplinę mogła wspólnie spędzić czas przy posiłku, w gronie koleżanek i kolegów. W spotkaniu wzięli udział również rodzice oraz sympatycy dyscypliny. Dwie godziny wspólnych rozmów i zabaw bardzo szybko minęły. Drużyna podsumowała sezon, w którym to juniorki młodsze zdobyły srebrny medal mistrzostw Polski w softballu. Teraz pozostają treningi w hali oraz oczekiwanie na pierwsze mecze w nowym sezonie, czyli w 2020 roku.

Treningi softballu odbywają się w każdy czwartek o godzinie 16.30 w hali Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach. Drużyna wraz z trenerem zachęca młode osoby, by spróbowały swoich sił w tej dyscyplinie.

Serdecznie dziękujemy firmie Animex Kutno sp. z o.o. za przekazane produkty. Dzięki Państwa życzliwości i wsparciu naszej inicjatywy mogliśmy zakończyć ,,na bogato” nasz obfitujący w wydarzenia sezon sportowy i spędzić popołudnie, pałaszując pyszności! Życzymy samych sukcesów w biznesie!

Drużyna wraz z trenerem

zdgoogle 96dp zdjęcia
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net

PARTNERZY:

 herb-krosniewice logo leiber 
 zuk  sm
 expom  BANK-SPOLDZIELCZY
 muks  

Szybki kontakt:

Gminne Centrum Kultury, Sportu
i Rekreacji w Krośniewicach

ul. Łęczycka 19a 
99-340 Krośniewice
tel./fax: 24 252-51-09

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

All CMS Templates - Click Here